Jesteś poszukiwany listem gończym, europejskim nakazem aresztowania, międzynarodowym listem gończym, chcą Cię deportować?

 

 

 

 

Usługi

Prawo Karne Skarbowe i Prawo Karne Gospodarcze

Prawo Karne Skarbowe i Prawo Karne Gospodarcze

Obrony w sprawach w sprawach - PKS - czyli Sprawach Karnych skarbowych. Kodeks Karny Skarbowy. 

Sprawy karne gospodarcze w tym przestępczość internetowa - BLIK, podszywanie się, oszustwa internetowe na tzw. legendę. Obrony w sprawach na wnuczka, na Policjanta. Obrony w sprawach karnych gospodarczych, w tym sprawach karnych odnoszących się do prania pieniędzy (AML), sprawach dotyczących krypto walut, w tym TOR i Bitcoin, sprawy karne dotyczące przestępczości komputerowej, w tym waluty wirtualne jako przedmiot przestępstwa. 


Kodeks karny skarbowy - Kodeks Karny. Przestępstwa VAT - owskie. Wyłudzenia VAT. Faktury kosztowe. Handel Fakturami. Przestępstwa nadużycia zaufania. 

Odpowiedzialność podmiotów zbiorowych. Sprawy karne z obszaru ochrona własności intelektualnej. Sprawy karne z przedmiotu zwalczania przestępczości gospodarczej zorganizowanej. 


Prawo karne UE

W tym obrony w sprawach karnych związanych z obrotem instrumentami finansowymi. Obrony w sprawach oszustw w obrocie gospodarczym. Obrony w sprawach dotyczących działanie na szkodę spółek. Obrony w sprawach karnych z sfery produktów tytoniowych, alkoholowych, podróbek, itp. 

 

Zobacz również

Sprawy odszkodowawcze

Prawo rodzinne

Prawo pracy

Prawo cywilne

Inwestycje nieruchomości - obsługa prawna