Jesteś poszukiwany listem gończym, europejskim nakazem aresztowania, międzynarodowym listem gończym, chcą Cię deportować?

 

 

 

 

 

Zakres usług

Gwarantujemy swoim Klientom najwyższy standard obsługi prawnej

 

 

 

Prawo karne

Kancelaria Adwokacka – adwokata Krzysztofa Tumielewicza – oferuje obsługę prawną w zakresie spraw: karnych, a także karnoskarbowych (w tym wykroczeń i przestępstw skarbowych), adwokat Krzysztof (...)

Prawo Karne Skarbowe i Prawo Karne Gospodarcze

Prawo Karne Skarbowe i Prawo Karne Gospodarcze Obrony w sprawach w sprawach - PKS - czyli Sprawach Karnych skarbowych. Kodeks Karny Skarbowy.  Sprawy karne gospodarcze w (...)

Prawo cywilne

Adwokaci z Naszej Kancelarii prowadzą sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym reprezentujemy naszych Klientów (zarówno podmioty gospodarcze, jak również Klientów Indywidualnych). Poczynając (...)

Prawo pracy

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa pracy. Posiadamy doświadczenie i prowadzimy sprawy za zakresu między innymi: zapłaty odszkodowania lub zadośćuczynienia za (...)

Prawo administracyjne

Nasza Kancelaria Adwokacka prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów uczestniczących w procesie budowlanym począwszy od wyboru lokalizacji, nabycia nieruchomości, przez cały proces inwestycyjny. Począwszy od decyzji (...)

Prawo rodzinne

Oferujemy pomoc prawną w sprawach związanych z problematyką prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa spadkowego:  sprawy o rozwód i separację  sprawy dotyczące pozbawienia bądź ograniczenia (...)

Sprawy odszkodowawcze

Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach odszkodowawczych, w tym w zakresie szkód na osobie, jak również w mieniu. Szkody na osobie: działania innej osoby, działania zwierząt (...)

Inwestycje nieruchomości - obsługa prawna

Obsługa prawna nieruchomości inwestycji budowlanych pomoc prawna dla deweloperów  Kancelaria Adwokacka – adwokat Krzysztof Tumielewicz specjalizuje się w obsłudze prawnej inwestycji budowlanych, w tym projektów (...)

Prawo medyczne

Prawo medyczne Szczecin Prawo medyczne – w tym sprawy medyczne, to wiodący obszar praktyki Kancelarii Adwokackiej Tumielewicz. Doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych dotyczących błędów medycznych, (...)