Jesteś poszukiwany listem gończym, europejskim nakazem aresztowania, międzynarodowym listem gończym, chcą Cię deportować?

adwokat Krzysztof TumielewiczKancelaria Adwokacka

Nasza oferta

E-mail
adwokat@tumielewicz.pl

Telefon
+48 91 820 51 57, +48 602 100 679

Biuro
Szczecin, Bohaterów Warszawy 93/5

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Tumielewicz

Kompleksowa obsługa prawna pomoc prawna

Witamy na naszej stronie internetowej. Kancelaria Adwokacka Tumielewicz – Zespół Kancelarii Adwokackiej - Adwokaci i Radcowie Prawni z sukcesami reprezentujemy Klientów indywidualnych i korporacyjnych w złożonych postępowaniach karnych, cywilnych, gospodarczych oraz administracyjnych. Świadczymy bieżące i kompleksowe doradztwo gospodarcze oraz obsługę prawną firm. Naszym celem jest pomoc prawna na wysokim poziomie zarówno w ramach bieżącej obsługi gospodarczej, jak i w różnego rodzaju postępowaniach sądowych i administracyjnych. 

 


13 adwokatów

i aplikantów adwokackich
zawodowych prawników


+ 15 lat

na rynku usług prawniczych
doświadczenie i kreatywność


110%

zaangażowanie, efektywność 
kompleksowość, zespół


+ 2 mln

ponad 2 mln ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej 

 

Aktualności

Kamienica Dohrna Szczecin w Archiwolcie

Archiwolta Szczecin. Kamienica Dohrna – obecny Grand Focus Szczecin – przykładem dobrze przeprowadzonej rewitalizacji zabytkowych Kamienic w Szczecinie. Adwokat Krzysztof Tumielewicz – który razem z (...)

Areszt z upływem czasu traci na znaczeniu

Sąd Apelacyjny w Szczecinie II Wydział Karny - przy udziale prokuratora Prokuratury Okręgowej w Szczecinie - po rozpoznaniu w sprawie - podejrzanego z art. 258 § 1 i (...)

List żelazny - ENA - List gończy

Jesteś poszukiwany listem gończym, Europejskim Nakazem Aresztowania, wydano za Tobą czerwoną notę Interpolu ? Może warto złożyć we właściwym Sądzie wniosek o list żelazny. Adwokat (...)

Nasz zespół

Kancelaria Adwokacka Tumielewicz dysponuje stałym kilkunastoosobowym zespołem młodych, a zarazem doświadczonych zawodowych prawników, w tym adwokatów, radców prawnych, aplikantów adwokackich, aplikantów radcowskich, i prawników. Ponadto, stale współpracujemy z wieloma adwokatami, radcami prawnymi, aplikantami z całej Polski. Zespół to nasz największy atut. Ponad 10 prawników, w tym adwokatów i radców prawnych ukończyło aplikacje pod patronatem adwokata Krzysztofa Tumielewicza. Większość od lat, stale współpracuje z Kancelarią Tumielewicz. Rozumiemy się bez słów. Każdy z Nas wyspecjalizował się w różnych dziedzinach prawa. Wzajemnie uzupełniamy się. Ponadto, stale współpracujemy z największymi Kancelariami z m.in. województw dolnośląskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, co pozwala Nam obsłużyć najbardziej wymagające zadania.  

 

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, potrzebują porady prawnej - w tym ON LINE, pomocy prawnej, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią. 

 

Skontaktuj się z nami